PAYPAL BİREYSEL VE ŞİRKET HESABI AÇILIMI

 

Tüm dünyada yaygın kullanılan güvenli bir şekilde ödeme yapılabilme alışveriş yapabilme ve para kabul etme gibi bir çok özelliği bulununan ödeme çözümleri sunan bir platformdur.Ülkemizde yani TÜRKİYE'de kullanıma kapalı olan paypal hizmetleri capraz online danışmanlığında bireysel ve şirket paypal hesabı açılarak tüm dünyada alışveriş ve para talepleriniz için kullanabilirsiniz kurulumlar tamamen profesyonel bir şekilde profilinize ve  işletmenize uygun bir şekilde kurulum yapılır ve kapanma riski olmadan sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. hizmeti satın almak ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ve en kısa zamanda size dönüş sağlanacaktır

PAYPAL'I TANIYALIM

PayPal, 1998 Aralık ayında avuç içi cihazlar için güvenlik yazılımı geliştirme amacıyla, Confinity adıyla ABD’de kuruldu. Bu şirketin “para transferi” hizmeti vermesi 1999 yılında oldu. 2000 yılı Mart ayında meşhur girişimci, Tesla Motors’un sahibi Elon Musk’ın kurduğu online banka çözümleri geliştiren X.com ile birleşme sağlandı. PayPal servisinin önemini anlayan Musk, para transferi işine odaklandı ve şirketin adını da 2001’de PayPal olarak değiştirdi. 2002’de hakla açılan PayPal, hemen arkasından eBAY tarafından satın alındı ve dünya çapında tanınırlığı giderek arttı. Özellikle e-ticaret firmalarının önemli araçlarından birisi oldu.
PAYPAL NEDİR
Etkinliği ve güvenilirliği dünyaca bilinen Paypal’la ilgili tüm detaylara birlikte göz atalım

Kredi kartı kullanmadan, internet üzerinden güvenli alışveriş yapma imkanı sunan ya da istediğiniz kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollayabilmenize olanak sağlayan PayPal, bir sanal bankacılık sistemidir. ‘Online ödeme yapmanın daha güvenli ve kolay yolu’ sloganıyla yola çıkan PayPal, kullanıcılarına gerçekten büyük kolaylık ve imkan sağlıyor.

PayPal hesabınızla ödeme yaptığınızda ödemeniz, karşı tarafa normal para olarak değil de PayPal parası olarak aktarılır. Eğer hesabınızda PayPal paranız yoksa, bağladığınız kredi kartından ödeme tutarı çekilir ve güvenli olarak hesabınıza aktarılır. Yurt dışından alışveriş yapacaksanız, bu ödeme sistemiyle, kullandığınız para cinsini bir diğerine dönüştürebilir, ödemelerinizi güvenle ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin verilmemesi, güvenlik derecesini bir kademe daha arttıracaktır. Hiç bilmediğiniz bir yere ödeme yapmak, sizi endişelendirebilir ancak PayPal ödeme sistemini birçok kuruluş kabul ettiği için korkmanıza gerek kalmayacaktır.

NEDEN PAYPAL?

Kredi kartı bilgilerinin güvenliği için sadece e-posta adresiyle ödeme yapmayı kim istemez ki? Online alışveriş yapacaksanız, PayPal kullanarak TL ya da 24 farklı para birimiyle ödeme yapabilirsiniz. Üstelik, satıcı kişinin PayPal hesabının olması gerekmiyor. Ödemenizi aldıklarında, PayPal hesabı açabilirler. Alışveriş sürecinde, satıcı firmaya sadece e-posta adresiniz gösterilir, tüm kart bilgileriniz özenle saklanır. Binlerce web sitesinde ve özellikle eBay’de güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca, alışveriş işleminden sonra elinize geçmeyen ürünlerle ilgili korunma imkanı da mevcut. Kartınızı kullanarak sizden habersiz yapılan alışverişler için de PayPal’ın koruması altında olursunuz.

Eğer internet üzerinden satış yapmak istiyorsanız, dünyanın birçok yerinden kredi kartıyla ödeme alabilirsiniz. TL’nin yanı sıra, 190 ülkeden 24 farklı para cinsinden ödeme kabul edebilirsiniz. Siz de online alışveriş yapmak ya da paranızı güvenle saklamak isterseniz, PayPal hesabınızda tutabilirsiniz. 

*

*

DAHA DETAYLI BİLGİ EDİNMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN UZMAN EKİBİMİZ SİZE DÖNÜŞ SAĞLAYACAKTIR.
VEYA İLETİŞİM BİLGİLERİMİZDEN BİZE HIZLI BİR ŞEKİLDE ULAŞABİLİRSİNİZ.
*
support@caprazonline.com
Canlı İletişim:+905393995748
*